Apie mus Autoriams Bendradarbiai Redakcinė kolegija Paieška
 

Aktualijos, komentarai


Išleisti PS numeriai


Žurnalo turinys:

Įžanga

Istorija

Politika

Teisė

Kalba

Recenzijos

Komentarai

Tarp dokumentų

Bibliografija

Įvykių kalendorius

Informacinės technologijos


Konferencijos, seminarai, renginiai


Dirbkime kartu


Nuorodos


 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Mokslinės, politinės konferencijos, seminarai, diskusijos Seime

nuo 2005 m. spalio 8 d. iki gruodžio 14 d.

Spalio 12 d. Konstitucijos salėje – Lietuvos studentų sąjungos konferencija „Aukštojo mokslo sistemos reforma: kryptys ir sprendimai“. Organizatoriai – Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros reikalų komitetas.

Spalio 12 d. Seimo Europos informacijos centre – knygos „Lithuania’s road to the European Union: unification of Europe and Lithuania’s EU accession negotiation“ pristatymas ir diskusija apie Europos Sąjungos plėtrą. Organizatoriai: Seimo Europos klubas ir Seimo Europos reikalų komiteto Europos informacijos centras.

Spalio 14 d. Seimo Europos informacijos centre – seminaras-diskusija apie Europos Komisijos žaliąją knygą dėl Europos Sąjungos požiūrio į ekonominės migracijos valdymą. Organizatoriai: Europos Parlamento narė dr. Danutė Budreikaitė ir Seimo Europos informacijos centras.

Spalio 14 d. Konstitucijos salėje – konferencija „Lietuvos visuomenė ir teisingumas“. Organizatorius – Seimo narys Rytas Kupčinskas.

Spalio 20 d. – diskusija „Lietuvos teisėtvarkos, kaip sistemos, valdymo pagerinimo galimybės, įvertinant Estijos patirtį“. Organizatoriai – Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto Teisėtvarkos institucijų parlamentinės kontrolės pakomitetis.

Spalio 26 d. Konstitucijos salėje – konferencija „Nevyriausybinių organizacijų vaidmuo mažinant skurdą ir socialinę atskirtį Lietuvoje“. Organizatoriai: Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas ir Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras.

Lapkričio 4 d. – konferencija „Lietuvos sveikatos programos įgyvendinimo tarpinis vertinimas“.

Lapkričio 9 d. Konstitucijos salėje – konferencija „Pasipriešinimo ir genocido bylos Lietuvoje“. Organizatoriai – Seimo Žmogaus teisių komitetas.

Lapkričio 16 d. Konferencijų salėje – konferencija „Lietuvos savivaldos reforma“. Organizatoriai – Darbo partijos frakcija.

Lapkričio 16 d. Konstitucijos salėje – diskusija „Jaunimo organizacijų ir Seimo bendradarbiavimo 2006 m. gairės“. Organizatoriai: Seimo Jaunimo ir sporto reikalų komisija ir Lietuvos jaunimo organizacijų taryba.

Lapkričio 16 d. Veidrodinėje salėje – konferencija „Valstybinių institucijų veiksmai įgyvendinant Jungtinių Tautų vaiko teisių konvenciją“. Organizatoriai: Seimo Šeimos ir vaiko reikalų komisija ir organizacija „Gelbėkit vaikus/Save the Children Lithuania“.

Lapkričio 23 d. Konstitucijos salėje – diskusija „Dėl Lietuvos Respublikos Konstitucijos pakeitimo susijusio su euro įvedimu“. Organizatoriai: Seimo Pirmininkas Artūras Paulauskas ir Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas.

Lapkričio 23 d. Konstitucijos salėje – diskusija „Lietuva ir Moldova kelyje į XXI amžiaus Europą“. Ši diskusija yra vienas Moldovos parlamento delegacijos vizito (2005 m. lapkričio 22–25 d.) Lietuvoje programos renginių.

Lapkričio 23 d. Konferencijų salėje – seminaras „Švietimo įstaigų galimybės pasinaudoti Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis“. Organizatorius – Seimo narys Petras Auštrevičius.

Gruodžio 5–6 dienomis Konstitucijos salėje – mokslinė tarptautinė konferencija „Didysis Vilniaus Seimas (1905): ištakos, raida ir pasekmės“. Organizatoriai: Lietuvos Respublikos Seimas, Lituanistikos tradicijų ir paveldo įprasminimo komisija, Vilniaus pedagoginis universitetas.

Gruodžio 6 d. Veidrodinėje salėje – diskusija „Lėtinė obdukcinė plaučių liga: gydymo deguonimi problema“. Organizatoriai: Seimo Sveikatos reikalų komitetas ir Lietuvos ftiziatrų ir pulmonologų, Lietuvos pulmonologų ir alergologų draugijos.

Gruodžio 2 d. Konstitucijos salėje – konferencija „Galėję gyventi...“. Organizatoriai: Seimo narė Irena Degutienė ir Pasaulio gydytojų federacijos „Už žmogaus gyvybę“ Lietuvos asociacija.

Gruodžio 8 d. Seimo posėdyje – Seimo Pirmininko pavaduotojo, Europos reikalų komiteto pirmininko Vydo Gedvilo inicijuota diskusija dėl Europos Komisijos 2006 m. Teisėkūros ir darbo programos.

Gruodžio 14 d. Konstitucijos salėje – konferencija „Žmogaus teisės Lietuvoje: padėties įvertinimas“. Organizatoriai: Seimo Žmogaus teisių komitetas, Jungtinių Tautų Vystymo Programos (JTVP) programa „Parama įgyvendinant Nacionalinį žmogaus teisių veiksmų planą“ ir Teisės institutas.

Gruodžio 14 d. Konferencijų salėje – konferencija „Socialinė partnerystė vaiko gerovei“. Organizatoriai: Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas, Narkomanijos prevencijos, Šeimos ir vaiko reikalų komisijos, Švietimo ir mokslo ministerija, Kauno technologijos, Vilniaus pedagoginis, Klaipėdos ir Šiaulių universitetai, Lietuvos socialinių pedagogų asociacija, Nevyriausybinių organizacijų konfederacija.

Į pradžią